Większość klientów nie wie, że środek do kontaktu z ogniskiem i środek na okulary nie są tak naprawdę równoważne. Najwyraźniej nie rozumieją własnego rozwiązania. Kończą ocenę wzroku i kupują okulary w dowolnym miejscu, w którym dostaną badanie wzroku.okulary kocie oczy Mogliby kupować okulary dla mężczyzn, kobiet i dzieci przez Internet oraz kupować okulary przeciwodblaskowe z różnych źródeł, na przykład w sklepach internetowych z okularami, ale wymagałoby to nabywca, aby poznać punkt po punkcie portret jego siły wzroku. Poza tym, jeśli chce kupić punkty kontaktowe, musi zdać sobie sprawę, jak zmienić coś podobnego.

W przypadku okularów ważne jest również utrzymywanie wszystkich niezbędnych specjalistycznych czynników. Ocena PD (odległości źrenic) jest istotna. Szacuje się ją jako odległość między dwoma dubletami. Bardzo dobrze można to oszacować posługując się podstawową skalą i lustrem z przodu. okulary kocie oczy Szacuje się je w milimetrach. Zakładając, że zauważysz figurę taką jak 62/59 ułożoną na rozwiązaniu, wtedy w tym momencie oznaczałoby to, że odległość PD wynosi 62, podczas gdy bliskość PD wynosi 59.

okulary kocie oczy

Odległość PD jest szacowana przez bezpośrednie patrzenie, a PD z patrzenia jest szacowane, gdy patrzysz z bliska. Każde oko oceniane oddzielnie nazywa się MPD, co oznacza jednooczną PD. W dorosłym PD nie ma wielkiej różnorodności, która zdarza się z czasem. Prawidłowe oszacowanie PD pomaga w zagwarantowaniu dokładności wykonania okularów. Zakładając, że ktoś planuje kupić okulary w Internecie, w tym momencie ta ocena robi różnicę.