Najnowocześniejszym środkiem transportu jest transport lotniczy. to dar XX wieku dla planety. 2 wojny światowe dały doskonały impuls wydarzeniom transportu lotniczego w większości krajów planety. Specyfiką transportu lotniczego jest to, że nie lubi on określonego toru naziemnego do swojej międzynarodowe usługi pogrzebowe działalności.

Nie ma barier fizycznych jak w przypadku alternatywnych gałęzi transportu. Granice polityczne również są nieistotne, choć należy wziąć pod uwagę wymogi prawa narodów. Największą zaletą transportu lotniczego jest jego międzynarodowy transport zwłok szybkość.

Strony internetowe Air Cargo News od dawna publikują ważne wiadomości na temat transportu lotniczego, które informują również o ich cechach i znaczeniu.

Jest to najszybszy środek transportu. jednakże wartość jego operacji jest niewiarygodnie wysoka, dlatego jest odpowiednia dla pasażerów o niższych kwalifikacjach, a także dla lekkich i kosztownych załadunków. Jednak w krajach rozwiniętych, takich jak USA, Niemcy itp., stanowi to trudną konkurencję dla kolei.

Charakterystyka:

Transport lotniczy ma następujące cechy:

  1. Nieprzerwana podróż:

Transport lotniczy zapewnia nieprzerwaną podróż nad lądem i oceanem. jest to najszybszy i najszybszy sposób transportu.

  1. Szybkość:

Transport lotniczy charakteryzował się największą prędkością spośród wszystkich rodzajów transportu.

  1. Drogie:

Transport lotniczy jest tym, co sugeruje, że najbardziej kosztowny jest transport. inwestycje w zakup samolotów i budowę lotnisk są ogromne.

  1. Specjalne przygotowania:

Transport lotniczy wymaga specjalnych przygotowań, takich jak połączenia kołowe, stacje meteorologiczne, reflektory, reflektory itp.

Najszybszy środek transportu:

Zalety:

  1. Wysoka prędkość:

Największą zaletą transportu lotniczego jest jego duża prędkość. jest to najszybszy środek transportu, a zatem najwłaściwszy środek transportu wszędzie tam, gdzie liczy się czas.